08.06.2019, kategorie: Aktuality

Nabídka Biskupství brněnského pro léto 2019

1) Celostátní setkání animátorů je formační setkání pro ty, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti práce s mládeží. Během setkání každý absolvuje dva workshopy, které pokrývají různá aktuální témata: společenstvímédiagrafika & vizuálmodlitbaevangelizacehudbaselfmanagementkomunikace. Setkání proběhne v Chotěboři od 13. do 18. srpna. Více o akci a přihlašování nahttps://csa2019.signaly.cz/

2) Festival Kefasfest je křesťanský festival pro mládež s bohatým programem plným hudby, sportovních aktivit a kreativních workshopů. Program doplňují výstavy a přednášky na aktuální témata. Akce se uskuteční v prostorách bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích o víkendu 21. – 23. 6. 2019. Hlavními hosty letošního ročníku jsou Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai a další. Nebojte se pozvat i své nevěřící kamarády a přijeďte si užít křesťanskou akci, která je otevřená všem lidem, kteří chtějí zažít festival s rodinnou atmosférou v jedinečném prostoru Rosa coeli. Více informací o festivalu a online vstupenky najdete na www.kefasfest.cz a na facebooku www.facebook.com/kefasfest.

3) Srdečně zveme: v neděli 23. 6. bude mše sv. v 9.30 hod v areálu Rosa coeli s otcem biskupem Pavlem Konzbulem.  Po mši sv. následuje koncert  smyčcového kvarteta – Aristo Quartet - složené ze zkušených profesionálních hudebníků z Brna a Kyjova, které se kromě klasických koncertů věnuje hraní a natáčení originálních úprav filmové a populární hudby.

 
 
Nahoru