19.05.2018, kategorie: Aktuality

PÓT do Mariazell

Milí poutníci do Mariazell, naše pouť 9.6. se blíží a tak několik informací. Je potřeba, abychom měli zaplněné autobusy, pokud by náhodou někdo z přihlášených nemohl jet, dejte prosím zavčas vědět, abychom oslovili náhradníky. Odjíždí se ráno v 5:45 z Budišova od staré pošty, další zastávka je u školy. v 6:00 odjezd z Pyšela. V 11:15 bude mše svatá v Mariazell, po ní si můžete zakoupit upomínku z pouti za české koruny, výtěžek bude na doplacení autobusu. Tímto vás zároveň prosím, jestli připravíte nějaké věci na prodej, téma je puzlík, Mariazell a hory. Pak bude následovat volný program, náměty kam se v Marizell vydat najdete na nástěnce vzadu v kostele a v autobuse obdržíte poutní deník s podrobnostmi v češtině. Odjezd z Mariazell v 15:30, návrat okolo 20.hodiny. Stravování si každý řeší sám. Jede se do zahraničí, tak si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění, pokud by někdo chtěl cestovní pojištění vyřídit, obraťte se na paní Blanku Trnkovou. Také budete potřebovat eura, přibližně 20 euro na osobu, záleží však na vaší náročnosti. (na toalety, kávičku, zmrzlinu, dárečky, vstupné). Ještě důležitá věc, nezapomeňte se pomodlit, aby nám vyšlo počasí a všichni jsme se v pořádku vrátili.

 
 
Nahoru