10.09.2016, kategorie: Aktuality

Pravidelné sbírky na potřeby farnosti - na co konkrétně aktuálně jdou

Pravidelné sbírky na potřeby farnosti - na co konkrétně aktuálně jdou

Příští neděli bude pravidelná sbírka na potřeby farnosti.

V Pyšele šetříme na opravu varhan.

V Budišově opravujeme stále přízemí fary. Zbývají nám tři místnosti. V současné době čekáme na stavební povolení. S benediktýny z Rajhradu jsme domluveni na dodání podlahy do návštěvní místnosti (stejná jako v kanceláři), potřebujeme sehnat kamnáře na opravu kamen v černé kuchyni, s památkáři řešíme výběr podlahy (dlažba a její odvětrání) tamtéž. V koupelně budeme dělat příčku, abychom přidali ještě jeden záchod a udělali sprchový kout. Pro představu přidávám pár fotek, abyste věděli, jak to zrovna vypadá a také jak to může vypadat po rekonstrukci (kanceláře). Kdo byste měli zájem, rád vám ukážu vše naživo. Částka, která nám ještě chybí (doslova) je cca 100.000 Kč. Peníze jsou spíše na materiál, protože většinu prací děláme svépomocí. Opravu kamen a komínu budeme muset svěřit odborníkům. Kdo byste o nějakých věděli, dejte mi, prosím, vědět.

Chtěl bych také touto cestou poděkovat všem, kdo se na těchto opravách podílejí nejen finančně, ale hlavně svou prací. Všem mnohokráte děkuji!!! o. Jirka

Jak to může vypadat (kancelář) >

 

 

 

 

 

 

 

A jak to zatím vypadá? :(

 

 

 
 
Nahoru