15.06.2018, kategorie: Aktuality

Výročí posvěcení kostela sv. Barbory v Pyšele 1.7.

1.7.2018 bude oslava výročí posvěcení našeho kostela, slavnostní mše svatá v 10:00 a po ní bude společný oběd a odpolední program na návsi. můžete se těšit na guláš, živou hudbu k tanci i poslechu a na ukázku, jak se tiskla bible kralická, budete si také moci vyzkoušet tiskařský lis. zároveň bychom rádi udělali výstavu o pyšelském kostelu. Pokud máte někdo doma nějaký obrázek nebo ztvárnění pyšelského kostela, byli bychom moc rádi, jestli byste nám to zapůjčili na výstavu. pokud by se někomu dokonce chtělo vyrobit nějaký model pyšelského kostela budeme jen rádi, kreativitě se meze nekladou.Vše prosím doručte do pátku 29.6. do sakristie nebo na obecní úřad a nezapomeňte si to podepsat. Chtěl bych ještě poprosit šikovné kuchařky jestli by nenapekli něco dobrého k snědku a v sobotu 30.6. to přinesli v 16:00 do sálu u hospody. V sobotu v 16:00 se bude také vše na návsi chystat, kdo by mohl přiložit ruku k dílu, přijďte.

 
 
Nahoru