Kolik pokojů a sprch a kuchyní? :)

Na naší budišovské faře nabízíme ubytování pro rodiny a pro menší skautské či táborové pobyty.

Kapacita je 15 – 20 osob, a to na 4 postelích a 12 matracích. Případné další karimatky si vezměte s sebou.

Zázemí tvoří vybavená kuchyně, 3 WC, 2 sprchy.
Fara má krásnou zahradu, je možné využít kostel pro modlitbu a kostelní věž pro výhled a jako součást her.
Sklep pod farou láká k nočním stezkám odvahy nebo do něj můžete uskladnit potraviny.

Budišovským lákadlem je zámek s nejrůznějšími zvířátky a s parkem. Přímo sem do městyse zajíždí i ocelový oř neboli vlak. Malebné putování se nabízí údolím říčky Oslavy. Všude vůkol naleznete romantickou krajinu s ostrůvky (výstupy žulosyenitu) = Přírodní park Třebíčsko. To vše pod mimořádnou zlatou korouhví sv. Gotharda na kostelní věži.

Ceny: 130,- Kč postel; 100,- Kč matrace. K tomu cena za energie dle dohody (záleží především na ročním období a počtu osob).
Fara je k dispozici celoročně.
Pro další informace a domluvu kontaktujte faráře P. Petra Baláta (viz Kontakt).
Pod záložkou Foto je album fotek z naší fary - ať si to tu umíte líp představit. :)